Türkiye'nin Ashley Tisdale Fan Sitesi
Annesinin Kıyafetlerini seçiyor  8cb51739
Daha kaliteli bir hizmet için lütfen üye olunuz ya da giriş yapınız.
Annesinin Kıyafetlerini seçiyor  8cb51739
Daha kaliteli bir hizmet için lütfen üye olunuz ya da giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin en iyi Ashley Tisdale forumuna hoşgeldiniz.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Annesinin Kıyafetlerini seçiyor

2 posters
YazarMesaj
Ann.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ann.

Kişi sayfası
Rep Puanı Rep Puanı: 70
Uyarı Uyarı: 0
Annesinin Kıyafetlerini seçiyor  Empty
MesajKonu: Annesinin Kıyafetlerini seçiyor    Annesinin Kıyafetlerini seçiyor  EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 12:10 am

Madonna, kızı Lourdes "Lola" Leon tarafından tasarlanan "Material Girl" adlı özel koleksiyonunu, 3 Ağustos'ta Macy's'de satışa sunmaya hazırlanıyor. Madonna'nın 13 yaşındaki kızı işini oldukça ciddiye alırken, dışarı çıkarken giydiklerini de yeni koleksiyonunun çizgisinde seçiyor. Koleksiyonun tanıtım filminde Madonna, "Lourdes şu anda moda konusunda benden daha ileri görüşlü' diyerek kızına destek veriyor.
Annesinin kıyafetlerini seçiyor

Annesinin gardırobundan seçtiklerini giymeyi seven Lola için Madonna iki türlü tepki verdiğini belirtiyor. Madonna, "Lola kıyafet seçmek için odama geldiğinde ilk önce 'Aman tanrım inanılmaz görünüyor' diye düşünüyorum ancak daha sonra 'kesinlikle okul için uygun değil' diye belirtiyorum" diyor.

'Her anne gibi kurallarım var'

Orjinal Material Girl Madonna bile, kızının ev dışında giydiklerine sınır koyuyor; "Genellikle çok topuklu ayakkabılardan uzak durmasını öneriyorum. Giydiği eteklerin boyunu biraz daha aşağı doğru çekiyorum ve göz çevresindeki siyah göz makyajını hafifletmesini istiyorum. Aslında harika bir stili var ancak tipik bir anneyim ve itiraf etmem gerekirse diğer anneler gibi onun bu şekilde okula gitmesini istemiyorum' diye konuşuyor.

Annesinin Kıyafetlerini seçiyor  894a5f01
yashwin
Yeni Üye
Yeni Üye

Kişi sayfası
Rep Puanı Rep Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Annesinin Kıyafetlerini seçiyor    Annesinin Kıyafetlerini seçiyor  EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 11:28 pm

Tesekkurler
Ann.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ann.

Kişi sayfası
Rep Puanı Rep Puanı: 70
MesajKonu: Geri: Annesinin Kıyafetlerini seçiyor    Annesinin Kıyafetlerini seçiyor  EmptyPaz Ağus. 15, 2010 1:10 am

önemsiz..:D

Annesinin Kıyafetlerini seçiyor
1 sayfadaki 1 sayfası