Türkiye'nin Ashley Tisdale Fan Sitesi
Survivor Kızlar-Erkekler 8cb51739
Daha kaliteli bir hizmet için lütfen üye olunuz ya da giriş yapınız.
Survivor Kızlar-Erkekler 8cb51739
Daha kaliteli bir hizmet için lütfen üye olunuz ya da giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin en iyi Ashley Tisdale forumuna hoşgeldiniz.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Survivor Kızlar-Erkekler

+3
*SeRoS*
callbery.
whiskeч
7 posters
YazarMesaj
whiskeч
Onursal Admin
Onursal Admin
whiskeч

Lakap : Tuuce , Cadıı <3

Kişi sayfası
Rep Puanı Rep Puanı: Sonsuz.
Uyarı Uyarı: 0
Survivor Kızlar-Erkekler Empty
MesajKonu: Survivor Kızlar-Erkekler   Survivor Kızlar-Erkekler EmptySalı Ağus. 17, 2010 12:17 am

Burada survivor hakkında sohbet edelim, favorilerimizi ve görüşlerimizi belirtelim.
https://ashturkey.yetkinforum.com
callbery.
Emekli Üye
Emekli Üye
callbery.

Lakap : Sucuuk.

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Survivor Kızlar-Erkekler   Survivor Kızlar-Erkekler EmptySalı Ağus. 17, 2010 1:11 am

Merve 1.ci olmaaaalııı Survivor Kızlar-Erkekler 63322
whiskeч
Onursal Admin
Onursal Admin
whiskeч

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Survivor Kızlar-Erkekler   Survivor Kızlar-Erkekler EmptySalı Ağus. 17, 2010 3:11 pm

Şimdi öhöm öhöm söze başlıyorum ama sonu gelir mi gerçekten hiç bilmiyorum. İçimi gerçekten dökmek istiyorum. Bu yarışma aslında ne adalar birleşince ne de Başak erkeklerin tarafına geçince başladı. Bu yarışma tam anlamıyla HAKAN VE GİZEM gidince başladı. Sonra Seda'yı yolladılar ve başladılar birbirlerini yemeye.

Ama kafama takılan şu, 500.000'e bu kadar yaklaşmışken, rekabetin en kızışması gereken noktadayken; nasıl oluyor da şu "İhsan, Ertan, Aydın ve Oğuzhan" dörtlüsü bu kadar kenetlenmişler birbirlerine? Bana göre bu 4lü aralarında paraları paylaşacaklar. Survivor Kızlar-Erkekler 386783

Merve'nin dediği gibi ortada gerçekten biri ihanet ettiyse o da Başak. Kızlarla birlik olması gerekirken çok sevdiği [!] abilerinin tarafına geçti. Erkekler ne güzel destek oldular birbirlerine ama Başak mantığını kullandı. Mantık değil bu abi, resmen döneklik. Orada senin tutman gereken taraf kızların olduğu taraftı. Sen bırakıp geldiğin adayı abilerine yanaşırsan sırf daha geç gönderilmek için işte o zaman sen ihanet etmiş olursun.

Bir de Seda konusu var.. Ya kızın üstüne o kadar gittiler ki kız patladı sonunda. Sonra Seda'yı suçlu gibi gösterdiler ve izleyenler de suçlu Seda diye benimsemeye başladı. Burası hep dedikleri gibi bir yarışma ama bunlar resmen kızı göndermek için yapmadıkları şeyi bırakmadılar. Seda gitti noldu? Ada rahatladı mı? Ertan o kadar şey söyledi 3 hafta dokunulmazlık mı aldı kızın kalbini kırınca?

Şimdi de geçelim Merve konusuna. Vallahi helal olsun. Başak gibi sözüm ona mantığıyla davranıp, kızlara ihanet etmektense bu zaman kadar hep duygularıyla hareket etti ve sonuçta ne oldu? Kazanan Merve oldu. Başak postalandı. İhsan yemin etti Merve'ye kazandırmayacağım diye ama lafla olmuyor. İcraat lazım. Merve 5 kişi arasından kalan tek kız. Ve onu oyunda yenemeyecekleri için "Psikolojik Baskı" yapacaklarmış. Ayy bu kadar acizler yani. Anladılar Merve'nin gücünü, oyunda yenilemeyeceğini, napıcaklar tabi ki Seda'ya yaptıklarını yapıcaklar. Merve Başak'a karşı İhsan'ı çıkarmakla en iyisini yaptı. Seda'ya karşı en yakın arkadaşı Merve'yi çıkaran akıllı kimdi? Tabi ki zeki kızımız Başak. Ee gün gelir devran döner sonuçta. Kimsenin yaptığı yanına kalmaz. Aslında İhsan şu anda Hakan'ın kanadını kırmak için Gizem'i yolladığı zaman ki cezasını çekiyor. Merve'ye buradan sonsuz teşekkürler ediyorum İhsan'a da bu duyguları yaşattığı için. Birinin yalnız kalması için en sevdiği kişiyi göndermek kolay ama kendi sevdiğin birinin gitmesi o zor işte.

Her ne olursa olsun bu oyunu hakeden %100 MERVE'dir. Merve buralara kadar ne abilerine yalakalık yaparak ne de mantığıyla hareket ettiğini söyleyip arkadaşlarına sırtını dönerek geldi. Merve buralara hakederek kendi çabasıyla geldi. Kimse Merve'ye sen döneksin veya sen ihanet ettin gibi birşey söyleyemez. Kendilerine Survivor'ı baştan aşağı adam gibi izlemelerini öneririm.

Sanırım biraz fazla konuştum ama daha yazacağım çok şey var. Onu da bu akşam da dokunulmazlık oyunu ve Ertan'ın ş*r*fsizliklerini izledikten sonra yazmayı planlıyorum.
*SeRoS*
Yeni Üye
Yeni Üye
*SeRoS*

Lakap : Mrs. Jackson/Lerman

Kişi sayfası
Rep Puanı Rep Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Survivor Kızlar-Erkekler   Survivor Kızlar-Erkekler EmptySalı Ağus. 17, 2010 3:21 pm

Kesinlikle katılıyorum! Başta Başak saçmalık yaptı. Yok erkeklerin tarafına geçmeler bilmem neler... Başta aslında Gizemle Hakan gitmiycekti. Şimdi Başak gidincede İhsan ağladı bilmem ne yaptı. Şimdi anlıyor mu acaba Hakan'ın hissettilerini? Resmen tüm Türkiye'ye gösterdi Başağa aşık olduğunu... Ya da artık Türkiye harkı acısın diye rol mu yapıyor orayı bilemem. Tek bildiğim İhsan kadar sinsini görmediğimdir!
Merve'ye laf yok. Onu hep tebrik ediyorum zaten... O yarışmada en zeki o zaten! Tek kız olmasına rağmen Gizem ve Hakan'ın ona inancını gösteriyor. Merve'nin şimdi nasıl akıllı, cesur ve harbi bir kız olduğunu anladım. Sonuna kadarda onun arkasındayım. Ve her iddiasına girerim dedikleri bir bir çıkıcak. Bu kadar söylüyorum ve herkesin artık gerçeği görmesini diliyorum.
'JeLLy #.
Yeni Üye
Yeni Üye

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Survivor Kızlar-Erkekler   Survivor Kızlar-Erkekler EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 3:55 pm

Bence merve ihsanı düelloya çıkarmasında çok haklı.Bende olsam bende çıkarırım.
Başak'ın Merve'nin karşısına en sediği arkadaşını çıkardığını ne çabuk unuttular.
whiskeч
Onursal Admin
Onursal Admin
whiskeч

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Survivor Kızlar-Erkekler   Survivor Kızlar-Erkekler EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 4:03 pm

'JeLLy #. demiş ki:
Bence merve ihsanı düelloya çıkarmasında çok haklı.Bende olsam bende çıkarırım.
Başak'ın Merve'nin karşısına en sediği arkadaşını çıkardığını ne çabuk unuttular.

İşte ben bu yüzden Merve'nin yanındayım. Katılıyorum sana.

Şimdi dün akşamdan bahsediyim. İhsan'da şimdi sağ gösterip sol vurmuş oldu. Adada Aydın'a sen onu düelloda çiğ çiğ yersin dedi ama konseyde Oğuzhan'ı söyledi. Aydın'da "Aferim delikanlı adammışsın." dedi. Eee İhsan akıllı, son dörte neden Oğuzhan'ı alsın ki? Aydın zaten çok dönek biri. Merve konseyde söyledi ben şu an burada şoktayım diye. Ya kızı konseyde öldürmekten beter ettiler. Helal Merve'ye bırakmadı oyunu. Buradaki insanlar tuhaf ya.. Zaten Taylor'mla dün Survivor izlerken konuşuyoduk "Kızlar denge oyunlarında iyi çünkü erkekler dengesiz." Survivor Kızlar-Erkekler 386783 dedi. Çok haklı. Survivor Kızlar-Erkekler 386783
Neyse dünki gibi uzatmıcam tek diyeceğim özetle; Oğuzhan bunu beklemiyordu, Aydın adada ki Aydın değil ve Ertan Merve'yi sevmiyor hatta hepsinden çok göndermeyi o istiyor. Survivor Kızlar-Erkekler 898441
'JeLLy #.
Yeni Üye
Yeni Üye

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Survivor Kızlar-Erkekler   Survivor Kızlar-Erkekler EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 5:03 pm

Ben sana katılıyorum.
Ayrıca Aydın'nın yaptıklarına inanamıyorum!
Bu adam tam bir
dansöz.
Merve'ye oyunları kazandığında komşu kızı komşu kızı.
Konseylerdede yazmayı biliyor.

Seyma*
Yeni Üye
Yeni Üye

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Survivor Kızlar-Erkekler   Survivor Kızlar-Erkekler EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 9:54 pm

'JeLLy #. demiş ki:
Ben sana katılıyorum.
Ayrıca Aydın'nın yaptıklarına inanamıyorum!
Bu adam tam bir
dansöz.
Merve'ye oyunları kazandığında komşu kızı komşu kızı.
Konseylerdede yazmayı biliyor.

Aynennn katılıyorummm

Bence Merve kazanmalı kesinlikleeee
'JeLLy #.
Yeni Üye
Yeni Üye

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Survivor Kızlar-Erkekler   Survivor Kızlar-Erkekler EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 2:32 am

evet inşallah ertanı eler merve düollada
OpheLiac '
İlerleyen Üye
İlerleyen Üye
OpheLiac '

Lakap : Agucuk #

Kişi sayfası
Rep Puanı Rep Puanı: 50
MesajKonu: Geri: Survivor Kızlar-Erkekler   Survivor Kızlar-Erkekler EmptyC.tesi Ağus. 28, 2010 10:32 pm

Eveet, dediğimin arkasındayım Kurabiyem.
Erkekler dengesiz. asdfghj
Aydın zaten hep dansözlük yaptı yarışmanın başından beri.
Furkan ve Hakan'ı sattı, Seda'yı sattı, Merve'yi sattı.
Gerçek şudur ki; Metin'i Hakanlar değil, Aydın Bey gönderdi. Çünkü Furkan'ı satmakla, inkitam duygularını ateşledi onların. Onlar da "kol kanat meselesi" gibisinden Metin'i eledi.
İhsan'ı seviyorum ben, adam gibi adam. Merve'yi adada yalnız bırakınca nasıl da içi içini yedi orda. Ama Merve'yi tutuyorum.

Bir ada dolusu adam arasındaki en delikanlı insan; Merve.
Seyma*
Yeni Üye
Yeni Üye

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Survivor Kızlar-Erkekler   Survivor Kızlar-Erkekler EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 12:24 pm

OpheLiac ' demiş ki:
Eveet, dediğimin arkasındayım Kurabiyem.
Erkekler dengesiz. asdfghj
Aydın zaten hep dansözlük yaptı yarışmanın başından beri.
Furkan ve Hakan'ı sattı, Seda'yı sattı, Merve'yi sattı.
Gerçek şudur ki; Metin'i Hakanlar değil, Aydın Bey gönderdi. Çünkü Furkan'ı satmakla, inkitam duygularını ateşledi onların. Onlar da "kol kanat meselesi" gibisinden Metin'i eledi.
İhsan'ı seviyorum ben, adam gibi adam. Merve'yi adada yalnız bırakınca nasıl da içi içini yedi orda. Ama Merve'yi tutuyorum.

Bir ada dolusu adam arasındaki en delikanlı insan; Merve.

Aynennn katılıyorum yaa nasıl davranıyolar yaa kıızı Survivor Kızlar-Erkekler 846281
sweeth.
Co Admin
Co Admin
sweeth.

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Survivor Kızlar-Erkekler   Survivor Kızlar-Erkekler EmptyPaz Eyl. 19, 2010 7:22 pm

hak eden hakandı...
hakan olmasa erkekler 1 kere bile kazanamazdı!
'JeLLy #.
Yeni Üye
Yeni Üye

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Survivor Kızlar-Erkekler   Survivor Kızlar-Erkekler EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 1:47 am

Ama hakeden kazandı.
M E R V E . hakettin ve kazandın.
Survivor Kızlar-Erkekler 298642

Survivor Kızlar-Erkekler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Erkekler neden soğuyor
» renklere göre erkekler
»  Erkekler hakkında bildiğimiz 8 yanlış şey